אז מי אני בעצם?

היי שוב, אז לי קוראים ליאור קדישב, אני בן 36 וגר בתל אביב.

בוגר ה"אקדמיה לעיצוב וחינוך ויצו חיפה" וקורס עיצוב ואפיון חווית משתמש במכללת "האקר-יו". 

כיום אני שכיר בחברת האשראי max  כמעצב גרפי, מעצב מוצר ומאפיין חווית משתמש ובנוסף אני נותן שירותי פרילנס במגוון תחומים שקשורים לעולם העיצוב. 

אז מה בעצם אתם יכולים לקבל ממני?

שירותי עיצוב גרפי נרחבים שכוללים –  לוגו ומיתוג לעסק שלכם, בניית אתרי תדמית באמצעות וורדפרס אלמנטור, פוסטים לרשתות חברתיות ובעצם כל מה שתרצו החל מפתיחת עסק חדש ועד לריענון המותג הקיים.

עיצוב ובניית מצגות – כן, גם מצגות פאוור פוינט פשוטות יכולות להעיף את הראשים של הלקוחות שלכם ותתפלאו כמה מצגת אפקטיבית ומעוצבת יכולה להניב. אם זה מצגת משקיעים למוצר חדש או מצגת הדרכה למוצר קיים – אני הכתובת שלכם – אני מגיע גם עם נסיון מעולמות פיתוח ההדרכה ובניית המצגות ויכול לשדרג לכם כל מצגת (או להכין אחת חדשה :))

שירותי יעוץ והדרכה ושיעורים פרטיים – למה לשמור את כל הידע אצלי? בנוסף לעשייה שלי כמעצב אני גם מעביר שיעורים פרטיים או לחברות על תוכנות – Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe XD וגם על מערכת וורדפרס אלמנטור

כמו-כן – ייעוץ לעסקים קיימים על מיתוג העסק החדש או הקיים, שיפור השפה העיצובית או בנייתה מחדש וכו' ובנוסף כל מי שבונה דרכי אתר מקבל הדרכה בסיסית ללא עלות על מערכת האלמנטור כדי שיועל לערוך לבד את האתר בלי להוציא עוד כסף מיותר.

אז אם הגעתם עד לכאן ואתם רוצים להתחיל לעבוד יחד – תשאירו פרטים בטופס או שפשוט תרימו טלפון ובואו נתחיל 🙂

ואפשר גם להתקשר אלי ל 0546404400 או לשלוח מייל ל kadishev@gmail.com

או שפשוט תלחצו על הכפתורים ותתקשרו\תכתבו לי

סגירת תפריט